Naše služby

Výroba, dodání, montáž oken a dveří - provádíme kompletní služby od zaměření oken a dveří, odborného poradenství, zpracování cenových kalkulací, dopravy na místo prováděné montáže, až po profesionální montáž.   http://oknarakovnik.cz


Zateplení domů a objektů -díky kvalitnímu zateplení a dostatečné tepelné izolaci má zákazník záruku, že může dosáhnout až 20% úspor na teple.


Pokládka PVC - prováníme výměnu PVC ve všech komerčních i bytových prostorách.


Účetní služby - účetní a ekonomické služby provádíme již 13 let. Tato praxe v oboru zaručuje odbornou kvalifikaci i množství praktických zkušeností. Jsme pojištěni za škody způsobené v souvislosti s účetní činností.

 

Zasklení balkónů a lodžiíDíky zasklení můžete lodžii využívat jako další místnost k relaxaci, pěstování květin, jako nový úložný prostor, zimní zahradu, špajz či posilovnu. Zasklením balkonu si snížíte náklady na vytápění přilehlé místnosti až o 35%. Pokud bydlíte v přízemí, je to i ochrana proti zlodějům. Do zasklené lodžie neprší, nesněží a nelétají holubi. Velice snadná údržba a mytí skel.

 

Správa BD a SVJ - Bytovým družstvům (BD) a společenstvím vlastníků jednotek (SVJ) nabízíme zpracování účetnictví, vyúčtování služeb a ekonomickou správu, přičemž rozsah nabízených služeb dokážeme vždy přizpůsobit individuálním potřebám. Naší předností je osobní přístup, dlouholetá zkušenost a možnost přizpůsobit se časovým potřebám představenstva nebo výboru.

 

Mytí a číštění fasád - Provedeme odstranění atmosférických nečistot – špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze smýt pouze vodou. Proto pro čištění využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád, používané stavební materiály a střešní krytiny. Následně nabízíme ochranu povrchů hydrofobními a oleofobními prostředky před opětovným znečištěním atmosférickými vlivy s několikaletou zárukou.

Podívejte se do naší prodejny   https://youtu.be/WDH0shEQrME