Napsali o nás

01.05.2012, 01:12, redoby

vyšlo v Regionu Rakovnicka


Vzorový domek nabízí pohled do nového bytu


Rekonstrukce Domů a Bytů- odtud název firmy REDOBY, která se začátkem letošního roku, společně s firmou Dřevo – Interiér, přestěhovala do nově vybudovaných prostor na rohu Kotkovy a Vladislavovy ulice( u prodejen MK Keramika). Zde může zákazník pod jednou střechou vidět veškerý sortiment, kterým se obě firmy zabývají. A věřte- není toho k vidění málo! Přímo v prodejně je postaven vzorový domek, kde zákazník může vidět detailní zabudování nových oken a dveří vč. nabízených doplňků (žaluzií, rolet, parapetů, sítí proti hmyzu atd.) a také finální podobu omítky v několika barvách. Kdo prodejnu navštíví, uvidí kompletně namontované interiérové dveře v mnoha provedeních a materiálech, společně s velkým výběrem podlahových krytin (laminátových podlah, dřevěných podlah a poslední dobou stále více žádaného linolea).Je zde kladen důraz na použití výhradě českých dodavatelů, u kterých je ověřena a zaručena kvalita a spolehlivost.


Firma REDOBY je držitelem certifikátu kvality ISO a to jí umožňuje vyřizovat pro zákazníka dotace např. Zelená Úsporám od vypracování tepelného auditu až po následnou realizaci.
,,Zabýváme se především výměnou oken a dveří, zateplováním staveb, pokládkou podlah z různých materiálů a montáží dveří včetně obložkových zárubní. Jsme ale schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu či domu, dle přání a požadavků zákazníka“ řekl Petr Žďánský jednatel firmy, který Vás tímto srdečně zve k návštěvě nové prodejny.
„Nově jsme také do našeho sortimentu zařadili výrobu a montáž systému zasklení lodžií a balkónů.“
 

Společnost REDOBY sídlí na rohu Kotkovy a Vladislavovy ulice u prodejny MK Keramika.
Uvnitř domu, jenž novou fasádu dostane v době, kdy bude probíhat rekonstrukce Vladislavovy ulice, najdou zákazníci kromě vzorkové prodejny také další firmy. Na zastřešeném nádvoří je prodejna čtyřkolek a skútrů ATV-Rakovník, v horním patře je fotoateliér Zuzany Krchové-Horvátové a prodejna kuchyní a nábytku na míru Remiacz. 


Redoby s. r. o.; Kotkova 493; Rakovník. Tel.: 313 513 056, Mobil: 775 983 155 ; www.redoby.cz.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Napsali o nás"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře